. Pradžia

(Ne) tvarkos kampelis

Širvintų rajono savivaldybė skelbia rubriką „(Ne) tvarkos kampelis“, kurioje bus viešinami pažeidėjai, nesilaikantys viešosios tvarkos, aplinkos tvarkymo ir švaros, gyvūnų laikymo ir kitų taisyklių. T.y. viešinsime pažeidėjus, kurių netinkami veiksmai kainuoja visiems rajono gyventojams - mokesčių mokėtojams.

Kviečiame rajono gyventojus netylėti ir apie matomus, žinomus pažeidimus informuoti Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių el. p. [email protected], tel. 8 614 24 334.

Fiksuokite, fotografuokite - tokiu būdu galime sustabdyti pažeidėjus ir kurti gražesnę, švaresnę rajono aplinką.


 

Augančios krūvos rodo, kad tai daroma tikrai ne pirmą kartą, o ilgus metus. Išmesta už tvoros nupjauta žolė tampa visų rajono gyventojų „turtu“. T.y. jei UAB „Širvintų šiluma“ surinks ir išveš į žaliųjų atliekų aikštelę, už tai sumokės visi širvintiškiai, mokesčių mokėtojai.
Gerbiami širvintiškiai, žaliosios atliekos – taip pat atliekos. Jas tvarkyti privaloma pagal nustatytas taisykles. Jas galite kompostuoti, tam skirtos ir specialios kompostavimo dėžės.

    


Tvarka galioja visiems – ir rajono žmonėms, ir verslininkams, ir nekilnojamojo turto agentams.
Nesmagu matyti net pro mašinos langą, kaip kažkam ant veido koją pakėlęs žymi atbėgęs šuniukas. Todėl prašymas ir reikalavimas – susitvarkykite savo iškabas taip, kaip numato taisyklės.


Dar vienas vaizdelis į (Ne) Tvarkos kampelį.
Į privačius kiemus niekas nelenda. Neprašome įrengti pievelių su gėlynais.
Elementarios tvarkos! Ypač, jei Jūsų kiemas ribojasi su vieša teritorija. Šiuo atveju – su ligoninės priimamojo kiemu.
Dar kartą primename! Nesilaikančius viešosios tvarkos, aplinkos tvarkymo ir švaros, gyvūnų laikymo ir kitų taisyklių pažeidėjus viešinsime. Dėl jų netinkamų veiksmų ir aplaidumo moka visi rajono gyventojai – mokesčių mokėtojai.
Dėkojame žmonėms, pranešantiems apie pažeidimus.
Informaciją galite siųsti Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus el. p. [email protected], 8 614 24 334.
Fiksuokite, fotografuokite - tokiu būdu galime sustabdyti pažeidėjus ir kurti gražesnę, švaresnę rajono aplinką.