. Pradžia

Apgyvendinimo įstaigos

APGYVENDINIMO ĮSTAIGOS

Kaimo turizmo sodyba „Levainių dvarkiemis“ kviečia Jus palikti kasdienius rūpesčius anapus sodybos vartų ir sveikina atvykusius į ramybės ir poilsio oazę. Sodyba visai netoli Širvintų, gražioje vietoje, ant upės šlaito. Ją supa daug medžių, o šlaito apačioje teka upė Širvinta. Sodybos teritorijoje tyvuliuoja tvenkinys. Tai rami, jauki vieta poilsiui ar šventei. Prabangioje sodybos salėje savo šventes gali švęsti iki 70 žmonių, konferenciją galima rengti iki 100 žmonių. Uždara, natūraliai gamtos apsupta sodybos teritorija užtikrins Jūsų privatumą ir saugumą. Sodyba įkurta 2015 metų pavasarį buvusio Levainių dvaro teritorijoje. Nuo to ir kilęs sodybos pavadinimas.

www.levainiusodyba.lt
https://m.facebook.com/levainiudvarkiemis
Adresas: Levainių g. 3, Levainių k., Širvintų raj.
Tel.: +37061878515
El. p.: [email protected]

 

„Dvaro sodyba“ – vieta, skirta žmonėms, kurie ieško išskirtinės aplinkos vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės šventei, konferencijai ar seminarui. „Dvaro sodyboje“ rasite atskiras erdves pramogoms, tokioms kaip degustacijos gotikinio stiliaus vyno rūsyje, biliardas, šokių salė, pirtis, terasa, židiniai, SPA, sauna, sukūrinė vonia su tropiniu lietumi, fotosesija ant XIX a. vidurio neobaroko stiliaus antikvarinių baldų iš Prancūzijos, Švedijos ir Italijos.

www.dvarosodyba.lt
Adresas: Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen., Širvintų raj.
Tel.: +37069908901
El. p.: [email protected]

 

Kavinė „Suzana“ – armėniškas restoranėlis, kurio valgiaraštyje dominuoja kaukazietiški ir europietiški patiekalai. Yra dvi atskiros banketinės salės, kurios talpina nuo 20 iki 60 svečių. Mažiesiems kavinės svečiams lauke yra smagi žaidimų aikštelė, supynės, čiuožykla ir kitos atrakcijos. Svečiams taip pat siūlomas apgyvendinimas dviviečiuose ir šeimyniniuose kambariuose.

www.kavinesuzana.lt
Adresas: Santakio k. 1, Širvintų raj.
Tel.: +37065639111
El. p.: [email protected]

 

„Oreivių užuovėja“ – kaimo turizmo sodyba, skrydžiai oro balionu. Išskirtinė kaimo turizmo sodyba Oreivių užuovėja" kviečia jaukioje kaimo aplinkoje atšvęsti savo šventę ar draugų susibūrimą. Išskirtiniai teminiai kambariai, dvi originalios pobūvių salės: Oreivių užuovėja" po oro baliono kupolu (iki 40 žmonių) ir erdvi Pokylių menė" (iki 100 žmonių). Kaimiška pirtelė ant ežero kranto.

www.kaimo-turizmas.com
Adresas: Žebokštos g. 13, Kaimynų k., Musninkų sen., Širvintų raj.
Tel.: +370 699 19219
+370 650 80008
El. p.: [email protected]

 

Kaimo turizmo sodyba „Žaliosios versmės“ kviečia gražiame gamtos kampelyje pabūti kartu su šeimomis, draugais, kolegomis ir bendraminčiais. Pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir miesto šurmulio. Jūsų lauks namas su terasa virš tvenkinio, pirtis, kubilas ir nameliai nakvynei. Organizuojami pasivaikščiojimai miške pagal japonų Shinrin Yoku metodiką.

www.zaliosiosversmes.lt
Adresas: Gervėčių g. 2, Vičiūnų km., Širvintų raj.
Tel.: +370 687 40866
El. p.: [email protected]
54.981001, 25.110263

 

Širvių slėnis – sodyba, įkurta ant Širvintos upės kranto, įspūdingo reljefo teritorijoje. Pagrindinis svečių srautas – vandens turistai. Sodyboje nakvynei įrengta 30 miegamų vietų, yra salė / pavėsinė pobūviams, pirtis, kubilas, aikštelė sporto žaidimams. Ant upės kranto įrengta stovyklavietė, kurioje nakvynei galima priimti 12 svečių grupę, sutvarkyta erdvė palapinių statymui, yra erdvi pavėsinė su mini virtuve, mobili pirtis, kubilas, laužavietė, sporto aikštelė. Sodybos privalumas: labai  patrauklus reljefas su nuostabiomis panoramomis, įspūdinga  gamta, itin patogus susisiekimas.

www.sirviuslenis.business.site
Adresas: Sakalninkų k. 3, Musninkų sen., Širvintų raj.
Tel.: +37068244854
El. p.: [email protected]

 

Antanynė – kaimo turizmo sodyba,  įsikūrusi ant Širvintos upės marių kranto. Čia galima užsisakyti rąstinį namelį visai šeimai ar septynis namelius visam kolektyvui, bei aktyviai praleisti laiką: lauko ir stalo žaidimai, paplūdimio tenisas, krepšinis, futbolas, badmintonas, dažasvydis, žvejyba, buriavimas, išbandyti savo jėgas ekstremaliame žygyje pelkėmis, o vakare visą nuovargį „nuplauti“ pirtyje ir linksmai pavakaroti didelėje pobūvių salėje ar prie šilto ir romantiško laužo po atviru žvaigždėtu dangumi.

www.antanyne.lt
Adresas: Nečionių km., Širvintų raj.
Tel.: +37062087194
El. p.: [email protected]

 

Liukonių malūnas – teikiamos kaimo turizmo paslaugos ir apgyvendinimas su erdviomis salėmis. Įrengta stovyklavietė su pliažu. Laisvalaikio pramogos: baidarių nuoma, tinklinis, krepšinis, futbolas, tenisas, treniruokliai, pirtis, kubilas.

www.baidares-sirvinta.lt
Adresas: Malūno g. 12, Liukonių k., Gelvonų sen., Širvintų raj,
Tel.: +37068648466
El. p.: [email protected]

 

„Lelija“ svečių namai.

Adresas: Plento g. 54, Širvintos
Tel.: (8 679) 88356
El. p.: [email protected] ; [email protected]

 

„Riešutas SPA Širvintos“ – moderni sodyba ramiam ar aktyviam poilsiui. Galimybė atitrūkti nuo miesto triukšmo ir praleisti laiką su draugais arba romantiškai skirti laiko sau. Yra kubilas, garinė pirtis, rusiška pirtis, taip pat tvenkinys su liepteliu, teniso kortai, futbolo aikštė.

www.riesutasspa.lt
Adresas: Zibalų g. 81, Širvintų k., Širvintų raj.
Tel.: +370 604 52242
El. p.: [email protected]

 

Sodyba „Trečiadienis“ – vieta šventėms arba poilsiui (trumpalaikė nuoma). Sodyba yra privačioje, aptvertoje teritorijoje, kurią supa labai daug gamtos. rasite šventinę salę, didelę lauko pavėsinę, obelų sodą, tinklinio aikštelę, laužavietę, pirtį, kubilą, tvenkinį maudynėms ar žvejybai, taip pat biliardą, stalo tenisą, smiginį, projektorių ir garso aparatūrą.

www.sodybatreciadienis.lt
Adresas: Pamusės k. 2, Alionių sen., Širvintų raj.
Tel.: +37064866230; +37069925000
El. p.: [email protected]

 

Vila Tola – nuomojama vila su kubilu, pirtimi. Organizuojami baidarių žygiai. Tinkama vieta gimtadieniams, stovykloms, darbo grupių susitikimams.

www.vilatola.lt
Adresas: Tolos g. 15, Pociūnų k., Jauniūnų sen., Širvintų raj.
Tel.: +37067641159
El. p.: [email protected]

 

Jankų sodyba – įvairioms progoms – gimtadieniams bei jubiliejams švęsti, vaikų šventėms, krikštynoms, edukacijoms, seminarams arba tiesiog draugų susitikimams nuomojama, puikiai įrengta 200 kv. m. etnografinė sodyba su pirtimi ir kubilu. Sodyba yra unikali, autentiška, būdingas Rytų Aukštaitijos XX amžiaus pradžios medinės architektūros pavyzdys.

Adresas: Klevų g. 2, Kernavė
Tel.: +370 685 23310
El. p.: [email protected]

 

Namelis sodyboje „Lapelių pakriaušė“ – trumpalaikė gyvenamųjų patalpų nuoma. „Kitoks daržas“ yra gamtinės žemdirbystės ūkis geram maistui, mokymuisi ir poilsiui. Ūkyje priimami savanoriai. Ūkis įsikūręs vaizdingoje Neries pakrantėje.

Adresas: Čiobiškio g. 2, Lapelės, Širvintų raj.
Tel.: +37067503080
El. p.: [email protected]

 

Gallery Guest Rooms - svečių namai su meno darbų galerija (Henriko Orakausko skulptūros studija-galerija „Šulinys") po atviru dangumi įsikūrę istoriniame Kernavės centre, iš kurio per 2 minutes nueisite iki autobusų stoties, o per 3 minutes – iki Kernavės archeologijos muziejaus. „Gallery“ svečiams siūlomi kaimiško stiliaus kambariai.

www.galleryrooms.tripcombined.com
Adresas: Vilniaus g. 8, 19172 Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: (8-616) 36291

 

„Pušų šlamesy“ – poilsio ir sveikatinimo sodyba. Nuostabios gamtos apsuptyje įsikūrę rąstiniai poilsio nameliai kviečia kokybiškai pailsėti.

Adresas: Ardiškio k. 3, Kernavės sen., Širvintų raj.
Tel.: +370 608 87776
El. p.: [email protected]
54.911393, 24.811660

 

Aido ir Jovitos sodyba „Jorunas" – trumpalaikės apgyvendinimo paslaugos. Sodyba skirta darbininkams, šeimoms, poroms – tik ramiam poilsiui. Ramybės nuo miesto šurmulio, poilsiui po darbų beieškantiems. Gyvenimas miško apsuptyje. Teritorija aptverta, saugi nuo pašalinių asmenų. Paslaugos teikiamos pagal išankstinį užsakymą. Pažink Kernavę su vietiniu gidu – pažintinės ekskursijos. Draugiška aplinka gyvūnams.

www.jorunas.business.site
https://www.facebook.com/KernaveJorunas
Adresas: Pilkapio g. 15, Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +370 628 77338
El. p.: [email protected]
54.8898044 / 24.8380751

 

„Aukso rageliai“ – svečių namai Ėmužytės svetingame ekologiniame ūkyje su didžiausia Baltijos šalyse sūrine, besiganančiomis ožkomis, žirgais, naminiais paukščiais ir triušiais, žuvingais tvenkiniais, grybingais ir uogų pilnais miškais – tikra palaima šeimoms su vaikais ir pritrenkianti atrakcija užsienio turistams. Priimami užsakymai šeimos sambūriams, banketams, furšetams, piknikams, bernvakariams ir mergvakariams, vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams ir vardadieniams. Organizuojamos įvairių rūšių ožkų sūrių užkandžių degustacijos. Pasakojimas apie ožkų pieno, sūrių ir mėsos produktų naudą, jų gamybą, ožkų charakterį ir legendas.

Adresas: Širvintų g. 1, Griciūnų k., Jauniūnų sen., Širvintų raj.
Tel.: +37062396070
El. p.: [email protected]

 

Kernaveland – vieta, siekianti sujungti kultūrą, istoriją, laisvalaikį bei netradicinį turizmą. Išskirtiniai svečių namai. Yra baras.

Adresas: Senovės g. 10A, Kernavė, Širvintų raj.
Tel.: +37069821284
El. p.: [email protected]

 

Sodybos nuoma ant ežero kranto  sodyba ant ežero kranto 25 km. nuo Vilniaus. Jauki vieta šeimai bei draugams. Čia yra viskas, ko Jums reikia: namelis, pirtis, dušas, šaltas bei karštas vanduo, miegamieji kambariai, pavėsinė, šašlykinė, graži gamta, platus ir gilus įžuvintas ežeras, miškas. Vasarą galima žvejoti, grybauti, plaukioti valtele, o žiemą – maudytis eketėje.

Adresas: Černiškių k., Širvintų raj.
Tel.: +370 698 24213

 

Svečių namai „Prie Širvintų“ – teikiamos apgyvendinimo paslaugos. Yra 34 nakvynės vietos dviviečiuose, triviečiuose ir keturviečiuose kambariuose, pirtis, baseinas, 2 salės: 16 ir 50 vietų mokymams, seminarams ir kt. renginiams. Lauke miškelyje rasite kepsnines, stalus.

Adresas: Lentpjūvės g. 9, Spadviliškiai, Širvintų raj.
Tel.: +37068728942
El. p.: [email protected]

 

„Ramus poilsis prie Širvintų marių“ – šalia paplūdimio įsikūrę svečių namai, kuriuose yra bendra poilsio zona, terasa ir sodas. Užsisakyti paslaugas taip pat galite per www.booking.com svetainę.

https://www.booking.com/hotel/lt/poilsis-prie-sirvintu-mariu.lt.html
Adresas: Medžiotojų g. 19, Širvintos
Tel.: +37068691547

STOVYKLAVIETĖS

 
 

Smailių poilsiavietė  Širvintos upės pakrantėje. Čia rasite tvarkingą ir jaukią aplinką gamtos apsuptyje, kur galėsite ir ramiai pailsėti, ir aktyviai papramogauti. Smailių poilsiavietė užima 2 ha plotą, 1 km upės pakrantės, 3 maudymosi vietos, keturviečiai nameliai, vietos palapinėms, WC, elektra, pavėsinės, tinklinio, badmintino, futbolo aikštelės, kubilas, pirtis, baidarių nuoma, ožiukų mini zoo. Poilsiavietė tinkama mažoms ir labai didelėms grupėms, stovykloms, renginiams, turistams, kemperiams.

www.nuomatau.lt
Adresas: Smailių / Sakalninkų 1A k., Musninkų sen. Širvintų raj.
Tel.: +370 625 61061
El. p.: [email protected]
54.9984229823305, 24.874503818275183

 

Baidarės ir ne tik – baidarių nuoma, stovyklavietė. Stovykla svetinga: nuo saulės priglobia pavėsinės, yra laužavietės. Kam saulės šilumos mažoka, tą palepins kubilas, pirtis. Stovyklautojų grupės įsikurdina atokiai viena nuo kitos. Vienu metu priimamos 7-8 grupės (iki 100 žmonių).

www.baidaresirnetik.lt
Adresas: Musninkai, Širvintų raj.
Tel.: +37067208405
El. p.: [email protected]
54.986462909786034, 24.817245832995923

 

Senųjų Viesų poilsiavietė – poilsis gamtoje kiekvienam, pavargusiam nuo miesto triukšmo. Mokamas privatus paplūdimys, pavėsinių nuoma, stovyklavietės paslaugos, žvejyba.

Adresas: Saulės g. 26, Senosios Viesos, Širvintų raj.
Tel.: +37068694603
El. p.: [email protected]