. Pradžia

Svečių ir šiltų sveikinimų sulaukė Širvintų miesto gyventoja Elena Janina Jatkauskienė0

Svečių ir šiltų sveikinimų sulaukė Širvintų miesto gyventoja Elena Janina Jatkauskienė
Žalią ir lietumi nupraustą birželio popietę svečių ir šiltų sveikinimų sulaukė Širvintų miesto gyventoja Elena Janina Jatkauskienė.
Dar šių metų vasarį gražų 90-metį paminėjusią senolę birželio 21 dieną praėjusio jubiliejaus ir artėjančių varduvių proga pasveikinti nuvyko Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė drauge su Tarybos nariu Romu Zibalu.
Apjuosę Eleną Janiną simboline juosta ir perdavę Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus, vicemerė ir Tarybos narys linkėjo jubiliatei išlikti stiprios sveikatos ir patirti dar daug džiaugsmingų akimirkų artimųjų rate.
Svečių apsilankymas ir sveikinimai be galo nudžiugino ir sujaudino Elenos Janinos širdį.
Šiltai priėmusi svečius jubiliatė drauge su jais pasinėrė į savo praeitį, pasidalino prisiminimais apie dalyvavimą partizaninėje kovoje, apie ilgą – net 43 metų! – darbo patirtį Širvintų pašte, darbo metu gautą gausybę apdovanojimų. Elenai Janinai skiriamas netgi pirmosios Širvintų miesto telefonininkės titulas!
Šiandien senolė mėgaujasi užsitarnautu poilsiu ir ramybe. Jos brangus turtas ir širdies džiaugsmas – dukros Reginos ir žento rūpestis, dviejų anūkų artuma ir giedra proanūkės šypsena.
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}