. Pradžia

Širvintų „Boružėlei“ – 5!0

Širvintų „Boružėlei“ – 5!
Gražus gimtadienis, graži, visą savaitę kupina renginių šventė – ir lopšelio-darželio mažyliams, ir auklėtojoms, ir tėveliams.
Koks gimtadienis be dovanų?
O jų – spalvingų, įtraukiančių, skirtų žaisti, kurti, bendrauti – visoms „Boružėlės“ grupėms šiandien įteikė Savivaldybės vadovės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė.
„Boružėlės“ bendruomenę sveikino Tarybos narys, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Romas Zibalas, Širvintų pradinės mokyklos, į kurią pabaigę darželį keliauja dauguma „Boružėlės“ auklėtinių, direktorės pareigas einanti Aistė Palinauskienė, nuolat bendradarbiaujančios ir bendrus projektus vykdančios Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė, kitos švietimo įstaigos.
Džiaugsmas klausytis mažųjų dainelių ir matyti šypsenas, gėrėtis kūrybišku auklėtojų darbu, dėkoti už nuoširdžias įstaigos administracijos pastangas, vykdomus projektus, edukacijas, sveikatinimo veiklas.
Juk kiekvienas, net ir nedidelis žingsnelis tampa didele investicija į mūsų visų ateitį.
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}