. Pradžia

Širvintiškiai – visa širdimi su Dianos Nausėdienės „Jaukių namų“ akcija0

Širvintiškiai – visa širdimi su Dianos Nausėdienės „Jaukių namų“ akcija
Visą lapkritį mūsų rajono vaikų, jaunimo kartu su mokytojais kurti simboliniai nameliai šiandien pristatyti į Prezidentūrą, kur papuoš pagrindinę Lietuvos eglę.
Artėjančių gražiausių metų švenčių proga pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pakvietė visas Lietuvos savivaldybes įsitraukti į „Jaukių namų“ akciją.
Šia akcija siekiama ne tik sutelkti visuomenę kūrybiškumui, bendrystei, bet ir atkreipti dėmesį į visus, kurie šiuo metu tik svajoja turėti jaukius, saugius ir šiltus namus.
„Nuoširdžiai dėkoju mūsų rajono švietimo įstaigų – Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, „Atžalyno“ progimnazijos, Širvintų pradinės mokyklos, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos, Gelvonų gimnazijos, lopšelio-darželio „Boružėlė“, Širvintų meno mokyklos – mokytojams ir mokiniams, Širvintų vaikų dienos centro, Musninkų vaikų dienos centro „Aitvarai“, Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ bendruomenėms už atsiliepimą į kvietimą ir sukurtus nuostabius, šiltus kūrinėlius. Nuoširdus ačiū mūsų savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjai Rasai Kralikevičienei už puikią organizaciją“, – dėkoja Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.
Savo rankomis sukurtus namelius šiandien į Prezidentūrą nuvežė Širvintų rajono mokiniai, lydimi Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktorės Jūratės Stankevičienės ir Širvintų pradinės mokyklos direktoriaus pareigas einančios Aistės Palinauskienės.
 
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}