. Pradžia

Neįprasti šiandienos pietūs kartu su Širvintų r. socialinių paslaugų centro globos padalinio gyventojais0

Neįprasti šiandienos pietūs kartu su Širvintų r. socialinių paslaugų centro globos padalinio...
Ryšys, pagrįstas gerumu ir noru padėti, praskaidrinti kasdienybę, suteikti gerų emocijų žmonėms, kuriems gyvenimas lėmė negalią, ligą, dienas, bėgančias ne artimųjų apsuptyje ir ne savuose namuose...
„Šiandienos pietūs buvo neįprasti! – dalinasi įspūdžiais Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. – Kartu su Širvintų r. socialinių paslaugų centro globos padalinio gyventojais buvo gera ištarti LABAS ir nuoširdų AČIŪ jau nuolatiniam šios įstaigos rėmėjui kelionių agentūros „Labas“ savininkui verslininkui Mustafa Erkut.“
Gardūs, gurmaniški patiekalai, jauki atmosfera, betarpiškas bendravimas, pokalbis, klausimai ir atsakymai, susidomėjimu ir džiaugsmu žvilgančios senolių akys.
Tai dovanos, kurias šiandien geradarys įteikė Globos padalinio gyventojams. O kiek ovacijų ir džiaugsmo buvo, kai trumpam išėjęs Mustafa sugrįžo su didžiuliu tortu!
Vaišių užteko visiems – ir tiems, kurie dėl silpnos sveikatos prie bendro stalo susėsti negalėjo, ir susirinkusiems kartu.
Mustafa Erkut džiaugėsi, kad pandemija, kada buvo draudžiami gyvi susitikimai, baigėsi, sakė, kad laukė ir ruošėsi šiam vizitui. Savivaldybės merė kartu su Mustafa prisiminė ir pirmąjį judviejų susitikimą dar prieš trejus metus. Tada Globos centro senoliai pietavo kavinėje „Suzana“, bendravo su visa Mustafa šeima, žmona Indre ir puikiai lietuviškai kalbančiu sūnumi.
„Mano palinkėjimas svečiui – labai paprastas: kad jo gerumas dešimteriopai sugrįžtu jam pačiam ir jo šeimai“, – linki merė.
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}